2216642
Campingaz
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Campingaz Plancha EX3
Plynový gril Campingaz Plancha EX3 s hladkou litinovou grilovací plochou
| Rozměry grilu (v x š x h) | 91 × 53 × 108 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | litina |
| Spotřeba plynu gramy za hodinu | 546 g/h |
| Celkový výkon grilu | 7,5 kW |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Zapalovací systém | Piezo zapalování |
| Rozměry grilovacího roštu | 62 × 34 cm |
| Hmotnost | 36 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 5 let na litinovou grilovací plochu |
| Do grilu se vejde | 5 kg PB láhev |
| Grilovací plocha | 2100 cm² |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,35 kw/dm² |
27 990 Kč
27 490 Kč
79 990 Kč
68 990 Kč
107 990 Kč
36 990 Kč
63 990 Kč
9 342 Kč
43 990 Kč
112 990 Kč
19 990 Kč
84 990 Kč
44 490 Kč
12 490 Kč
69 990 Kč
122 990 Kč
21 990 Kč
34 990 Kč
5 499 Kč
18 999 Kč
87 990 Kč
34 990 Kč
4 999 Kč
8 999 Kč
10 999 Kč
35 990 Kč
5 999 Kč
4 499 Kč
159 900 Kč
163 990 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...