ROS-251055
Rösle
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Rösle Allflame Peer 3
Plynový gril Allflame Peer 3 německého výrobce Rösle se třemi nerezovými hořáky v matně černé barvě




| Rozměry grilu (v x š x h) | 118 x 127 x 61 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektronické |
| Grilovací rošt | smaltovaný litinový 60 × 45 cm, nerezový dohřívací 60 × 16 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | 3x nerezové hořáky, elektronické zapalování, smaltovaný litinový rošt, teploměr s budíkem, sklápěcí stolečky, podsvícené knoflíky, připojovací sada k PB láhvi |
| Barva | černá |
| Příkon | 3x 3,5 kW + crisp zóna s přídavným hořákem |
| Rozměry transportního balení (v x š x d) | 77,5 x 62 x 59 cm |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
568 Kč
540 Kč
1 223 Kč
767 Kč
767 Kč
653 Kč
853 Kč
853 Kč
511 Kč
283 Kč
283 Kč
283 Kč
710 Kč
710 Kč
767 Kč
1 422 Kč
1 422 Kč
426 Kč
625 Kč
767 Kč
1 992 Kč
312 Kč
853 Kč
312 Kč
369 Kč
710 Kč
710 Kč
2 846 Kč
653 Kč
1 422 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...