Můžu ovládat peletový gril Pit Boss 850 Navigátor chytrým telefonem?

Můžu model peletového grilu Pit Boss Navigator 850 ovládat pomocí telefonu s připojením přes WiFi nebo Bluetooth? Rád bych gril ovládal přes telefon. Můžete mi k tomu poskytnout více informací? Díky,
Lukáš M.

Naše odpověď:

Dobrý den Lukáši, model peletového grilu Pit Boss Navigator 850 je skvělým řešením pro milovníky grilování, kteří hledají kvalitní peletový gril s vynikajícími grilovacími vlastnostmi. Pokud však hledáte gril, který nabízí pokročilé možnosti připojení a ovládání prostřednictvím mobilního telefonu, bude pro vás vhodnější model z řady Pro Serie, jako je peletový gril Pit Boss Pro Series 850 WiFi. Ten už je vybaven integrovaným Bluetooth a WiFi připojením. 

peletové grily pit boss

S grilem Pit Boss Pro Series 850 WiFi můžete ovládat teplotu, monitorovat pokrok vaření, nastavovat časovače a přijímat upozornění přímo na váš smartphone nebo tablet prostřednictvím speciální aplikace. To Vám dává větší flexibilitu a kontrolu nad grilovacím procesem, ať už jste kdekoli v domě nebo zahradě. Tato možnost ovládání přes telefon je ideální pro grilovací nadšence, kteří si chtějí užívat grilování s maximálním pohodlím a chtějí mít přehled o všech aspektech vaření bez nutnosti stát po celou dobu u grilu. Integrované technologie WiFi a Bluetooth v modelu Pro Series 850 také rozšiřují spektrum grilovacích možností a umožňují přizpůsobit grilování Vašim potřebám a preferencím.

peletový gril pit boss

V případě, že budete mít další otázky ohledně peletových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit