Můžu pořídit pánev o průměru 26 cm do systému Culinary Modular grilu Campingaz?

Dobrý den, v obchodě se mi zalíbila litinová pánev s průměrem 26 cm. Máme doma plynový gril Campingaz 3 Series Select a rád bych jí umístil do systému Culinary Modular. Bude tam pánev pasovat?
Michal Š.

Naše odpověď:

Dobrý den, Michale děkujeme za Váš dotaz ohledně litinové pánvičky pro Váš gril Campingaz 3 Series Select. Litinová pánev o průměru 26 cm bohužel do systému Culinary Modular pasovat nebude. Pánev je pro kulatý otvor příliš malá. I když se může zdát, že díky madlům v otvoru dobře drží, opak je pravdou. Celá pánev drží na malém okraji těchto madel a může při sebemenším pohybu spadnout a veškerý obsah pánve skončí místo na Vašem talíři v odpadní nádobě grilu.

litinová pánev v grilu campingaz

Pro použití v systému Culinary Modular u plynových grilů Campingaz doporučujeme pánve s průměrem 30 - 35 cm nebo přímo příslušenství, které je pro tento systém určené. 

příslušenství culinary modular

Menší či větší pánve či hrnce samozřejmě můžete naprosto bez potíží používat tak, že ji položíte na litinový rošt grilu. 

litinové nádobí v grilu campingaz

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství ke grilům Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit