Můžu přestavět plynový gril Campingaz 400 CV na kartuše, aby fungoval na plynové láhve?

Dobrý den, mám gril Campingaz 400 CV na kartuše a chtěl bych ho připojit na 2 kg bombu. Poradíte mi prosím, jak to udělat? Děkuji.
Michal H.

Naše odpověď:

Dobrý den Michale, plynový gril Campingaz 400 CV, je určený pouze pro používání s plynovými kartušemi a nelze jej přestavět na gril, který by šel připojit na propanbutanová láhev. Gril je konstruován pro použití se šroubovacími kartušemi CV300 a CV470, tudíž není ani prostor, kam připevnit hadici pro PB láhve s regulátorem tlaku.

plynový gril campingaz 400 CV

Samotná přestavba grilu na PB láhev by mohla být nebezpečná, pokud by se neprovedla správně a Vašemu grilu by také zanikla záruka. Pokud Vám gril vyhovuje, ale potřebujete větší zásobu plynu můžete si zakoupit totožný gril Campingaz 400 Int, který je určený pro použití s PB lahvemi. K tomu je pak pouze potřeba dokoupit sadu pro připojení k PB láhvi včetně regulátoru. 

plynový gril campingaz 400 Int

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit