Můžu u vás zakoupit PB láhev pro plynové grily a následně i měnit za plnou?

Dobrý den, sháním plynový gril a rovnou bych si rád odvezl i plynovou láhev. Lze ji u vás zakoupit společně s grilem, popř. ji pak u vás měnit za plnou?
Jakub C.

Naše odpověď:

Zdravíme Jakube, na naší prodejně v Tachlovicích můžete zakoupit jak plynový gril, tak i PB láhev k němu. Propan-butanové lahve prodáváme v několika variantách. Bohužel kvůli bezpečnostním zásadám nejde láhve zasílat pomocí přepravních společností. Pokud si gril budete odvážet sám, můžeme Vám k němu rovnou přidat i plynovou láhev.  

V ceně standardních kovových plynových lahví je i vratná záloha za obal. Peníze dostanete zpět, když předložíte spolu s lahví certifikát o zakoupení. Doporučujeme tedy si tento dokument o nákupu dobře uschovat.

pb láhev k plynovému grilu

Běžná PB lahev (vlevo) a kompozitní lahev.

Kromě běžných lahví máme k dispozici i kompozitní lahve. Ty jsou oproti standardním kovovým láhvím lehčí a obsahují čistý propan. Na tom můžete grilovat až do -42°C. Kompozitní lahve jsou také bezpečnější díky pojistnému ventilu, který reguluje plyn v lahvi při vyšší okolní teplotě.

Výměna prázdné PB láhev za plnou

pb láhve k plynovému grilu

V rámci našich služeb provádíme i výměnu prázdných lahví za plné. Konkrétně u nás lze vyměnit lahve od značek Kralupoil a Tomegas.

V případě, že budete mít další otázky ohledně paliva plynových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit