Na jaké množství masa je určena marináda Weber 32g?

Dobrý den, na jaké množství masa jsou určeny marinády Weber 32g?
04.02.2020 Pavel K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Všechny druhy marinády Weber 32g jsou určeny pro marinování 1 kg určitého druhu masa. Ne každá marináda Weber se hodí ale ke všem druhům masa. Pokud máte v plánu grilování kuřecího masa, budou pro Vás vhodné marinády Mesquite, Teriyaki, White wine & herb, Citrus herb, Caribbean jerk, Carne asada, Sesame ginger, Southern whiskey, Chipotle, Tequila lime, Garlic & herb a Original BBQ. Ke grilování vepřového masa lze použít marinády Mesquite, Black peppercorn, Caribbean jerk, Sesame ginger, Chipotle, Tequila lime, Carlic & herb a Original BBQ. Mořské plody bude nejlépe marinovat v marinádě Citrus Herb a Lemon Pepper. Nejlepší marinádou pro ryby bude White wine & herb.

Marinády Weber

Všechny marinády Weber jsou určeny pro 1/2 hrnku tekutiny. Dle druhu marinády se však i druh tekutiny mění. U některých druhů marinád si vystačíte s vodou a olivovým či rostlinným olejem. U jiných bude třeba ještě např. pomerančová šťáva, citronová šťáva, vinný ocet či jablečná šťáva. Doporučená doba marinování je u všech druhů stejná - 8 hodin, minimálně však 30 minut.

V případě, že si budete chtít jednu z marinovacích směsí objednat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

marinady-weber-0002
marinady-weber-0003
marinady-weber-0004

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit