Najdu využití pro udící brikety Bradley Smoker při grilování?

Dobrý den, můžu udící brikety Bradley použít i do udícího boxu na grilu na dřevěné uhlí? Pokud ano, jakým způsobem je mám použít? Namočené nebo suché? Děkuji
08.12.2020 Daniel J.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Nejjednodušší odpověď je v tomto případě - vyzkoušet to. V udírně jsou brikety nahřívány topnou spirálou. A jestli je nahřejete v udícím boxu na grilu nebo v udírně by neměl být až tak velký rozdíl. Udící brikety Bradley Vám nemohou gril nijak poškodit, tudíž opravdu se nebojte a vyzkoušejte to. Nakonec možná budete výsledkem příjemně překvapen.

Výrobce Bradley v minulosti sám přišel s nápadem použít brikety na plynovém grilu. Zkusili jsme to, ale zkušenost s grilem na uhlí bohužel nemáme. Na plynovém grilu jsme nepoužili celé brikety, ale měli jsme k dispozici pouze piliny z těchto briket. Dříve se tak prodávaly, než se začaly lisovat do dnešních koleček nebo puků, jak se jim také říká.

Udící brikety Bradley na grilu

V případě, že budete mít jakékoliv další otázky ohledně dřevěných udících briket, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit