Pasuje ochranný obal pro grily Smoky Fun Big Chief na všechny velikosti?

Dobrý den, měl bych zájem o ochranný obal na grily Smoky Fun Big Chief. Můžete mi říct, jestli tento obal pasuje na všechny velikosti grilu Smoky Fun Big Chief nebo jenom na některé? Děkuji za vaši odpověď.
06.12.2018 Aleš D.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávaný ochranný obal na grily Smoky Fun Big Chief pasuje na modely Smoky Fun Big Chief 5 a Smoky Fun Big Chief 6. Obal zakryje celé tělo grilu včetně udírny a spodní lem obalu je opatřen stahovací šňůrou. Obal na gril Smoky Fun Big Chief se používá zejména v zimních měsících, kdy chrání gril před sněhem a mrazem a dalšími negativními dopady zimního počasí. Cena ochranného obalu pro grily Smoky Fun Big Chief je 9 350,- a v našem internetovém obchodě jej dohledáte pod katalogovým číslem S01.204.

V případě, že bude váš zájem o ochranný obal pro grily Smoky Fun Big Chief trvat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít například naší zákaznickou linku, případně nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře anebo nás můžete vyhledat přímo v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde vám bude k plně k dispozici jeden z našich odborných poradců a vše potřebné s vámi probere.

Aktuality

Archiv aktualit