Převezu peletový gril Pit Boss Pro Series 850 Wifi v krabici v osobním autě?

Dobrý den, měl bych mít u Vás připravený peletový gril Pit Boss Pro Series 850 Wifi a chtěl bych se zeptat, jaký je rozměr přepravní krabice? Vejde se mi do osobního auta - kombíku? Děkuji.
Petr J.

Naše odpověď:

Dobrý den Petře, děkujeme za otázku. Všechny peletové grily a tedy i Vámi zmiňovaný peletový gril Pit Boss Pro Series 850 Wifi jsou zabaleny v pevných kartonových krabicích navíc vyložených polystyrenem tak , aby se jim při standardní přepravě dopravními společnostmi nic nestalo, proto jejich balení se může zdát objemnější. Rozměry přepravního obalu grilu jsou 57 x 63 x 123 cm (šířka x výška x délka). Pokud tedy vlastníte větší osobní automobil se sklopnými zadními sedačkami, měl by se gril pro převoz do Vašeho vozu vejít. 

peletový gril pit boss pro series 850 wifi

... peletový gril Pit Boss Pro Series 850 je vybaven funkcí připojení WiFi, která umožňuje ovládat gril z chytrého telefonu nebo tabletu. To znamená, že můžete nastavit teplotu, zastavit gril nebo zkontrolovat stav přípravy grilovaného masa z libovolného místa v dosahu WIFI.

peletový gril pit boss

V případě, že budete mít další otázky ohledně peletových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit