Proč má gril gril Outdoorchef Dualchef 425G dva teploměry?

Dobrý den, sháním plynový gril. Na vašich stránkách jsem narazil na plynový gril Outdoorchef Dualchef 425G, který má na víku dva teploměry. Kvůli čemu je ten druhý?
Václav F.

Naše odpověď:

Dobrý den, Vašku. Plynový gril Outdoorchef Dualchef 425 G má dva teploměry, protože jeho grilovací komoru můžete rozdělit na dvě části ve kterých pak půjde grilovat při odlišných teplotách.

gril outdoorchef dualchef

Gril Outdoorchef Dualchef 425G 

Grilovací prostor se dá rozdělit pomocí nerezového štítu, čímž vám vzniknout dvě grilovací komory. 

plynový gril outdoorchef dualchef

Takže když to uvedeme na konkrétním příkladu - na levé části můžete na vysokou teplotu grilovat hovězí steaky, zatímco se Vám na pravé straně bude grilovat kuře za pomoci rožnícího setu na nízkou teplotu. Štít je navíc tvarovaný tak, že stále můžete používat horní rošt, kam lze odkládat již ugrilované kousky masa.

plynový gril outdoorchef dualchef

Věděli jste že…

…gril je opatřen systémem SAFETY LIGHT což je bezpečnostní funkce, která se aktivuje po otevření ventilu PB lahve. Jakmile potočíte knoflíkem pro ovládání hořáku, dioda kolem něj se rozsvítí, aby Vás upozornila na unikající plyn. Intenzita LED se přizpůsobuje podle venkovního světla. Podsvícení knoflíků je červené, aby si uživatel grilu puštěného hořáku snáze všiml. 

plynový gril outdoorchef dualchef

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů Outdoorchef nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

1-proc-ma-gril-gril-outdoorchef-dualchef-425g-dva-teplomery
2-proc-ma-gril-gril-outdoorchef-dualchef-425g-dva-teplomery
3-proc-ma-gril-gril-outdoorchef-dualchef-425g-dva-teplomery
4-proc-ma-gril-gril-outdoorchef-dualchef-425g-dva-teplomery

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit