Proč se teploměr Meater po krátké době vybije a nevydrží slibovaných až 24 hodin?

Dobrý den, používám teploměr Meater+ při uzení. Bohužel ani jednou sonda nevydržela ani potřebných 10 hodin. Kde je slibovaných až 24 hodin? Kde je chyba?
Václav V.

Naše odpověď:

Dobrý den Václave, děkujeme za dotaz. Řešení problému je v tomto případě vcelku jednoduché. Nabíjecí stanice teplotní sondy Meater+ má uvnitř baterii, která se časem vybije. Pokud je baterie v nabíjecí stanici slabá, nedojde k dostatečnému nabití sondy Meater a ta pak nevydrží měřit teplotu slibovaných až 24 hodin.

teplomě meater

Stačí tedy pouze vyměnit baterii uvnitř dobíjecí stanice. To uděláte tak, že odstraníte zadní kryt nabíjecí stanice. Kryt drží na magnetech, takže nepotřebujete žádné nářadí. Pod krytem je schovaná tužková baterie AAA, kterou vyměníte za novou. Následně nechte Meater v nabíjecí stanici nabít alespoň čtyři hodiny a vyzkoušejte znovu výdrž.

výměna baterie u teploměru meater

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství ke grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit