Prodáváte ke grilům Big Green Egg odkapávací nádoby?

Dobrý den, prodáváte ke grilům Big Green Egg nějaká nádoby, do kterých by šel zachytávat tuk a vypečené šťávy?
Michal B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V naší nabídce máme několik nádob na zachytávání vypečeného tuku a grilovacích šťáv. Jednou z nich je kulatý hliníkový pekáč na odkapávání s nepřilnavým povrchem. Kulatý pekáč na odkapávání má v průměru 27 centimetrů a kromě zachytávání vypečeného tuku a grilovacích šťáv se hodí i na pečení a grilování. Kulatý pekáč stojí 617 korun a v našem e-shopu jej najdete pod produktovým kódem 117403.

Vedle litinové pánve vám můžete také nabídnout hliníkový obdélníkový pekáč na odkapávání s nepřilnavým povrchem. Obdélníkový pekáč na odkapávání má rozměry 35 x 26 centimetrů a kromě zachytávání vypečeného tuku a grilovacích šťáv jej lze stejně jako kulatý pekáč využít také jako pekáč.  Obdélníkový hliníkový pekáč prodáváme za cenu 782 korun a na našich stránkách jej najdete pod číslem 117397.

V případě, že budete mít o nabízené odkapávací nádoby zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

100-7176
100-7174
100-7179
100-7178
100-7182

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit