Prodáváte nějaké doplňky pro grily Monolith?

Dobrý den, máte nějaké rozšiřující příslušenství pro grily keramický gril Monolith Classic? Zajímají mě zejména doplňky, které mi umožní praktikovat na Monolithu různé grilovací metody. Můžete mi nabídnout nějaké doplňkové rošty, tály, pánve apod.? Děkuji za odpověď.
17.05.2019 Vanda K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Pro keramické grily Monolith Classic vám můžeme nabídnout litinový rošt a kámen na pizzu. Litinový rošt dobře kumuluje teplo a hodí se zejména pro přímé grilování při vysokých teplotách. Na litinovém roštu se skvěle připravují zejména hovězí steaky a hamburgery, ale i další druhy masa, které vyžadují krátké a intenzivní grilování. Litinový rošt pro keramické grily Monolith Classic stojí 1 650 korun a na našich webových stránkách jej najdete pod katalogovým číslem 201011. Kámen na pizzu pro grily Monolith Classic má v průměru 35 centimetrů a je vyrobený z keramické kordieritu a kromě pizzy na něm krásně upečete i chleba, nebo různé sladké či slané koláče. Pizza kámen pro grily Monolith stojí 750 korun a v našem e-shopu jej snadno najdete pod produktovým kódem 201008.

V případě, že budete mít o některý z nabízených doplňků pro keramické grily Monolith zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte se na nás obrátit. Své dotazy nám můžete pokládat prostřednictvím naší zákaznické linky, dále nás můžete oslovit pomocí kontaktního online formuláře anebo nás můžete navštívit přímo v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

100-4786
100-4790
100-4787
100-4791
100-4792

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit