Prodáváte příslušenství ke grilům Smoky Fun?

Dobrý den, měl bych zájem o zahradní gril Smoky Fun Party Wagon 24 a rád bych si k němu přikoupil nějaké příslušenství. Můžete mi nějaké doplňky nabídnout? Díky za pomoc.
06.12.2018 Václav K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. K vašemu zahradnímu grilu Smoky Fun Party Wagon 24 vám můžeme nabídnout například dřevěný přídavný stolek, který lze využít jako odkládací plochu pro různé ingredience, grilovací nářadí a pomůcky. Stolek má dřevěnou desku a kovovou konstrukci. Ke grilu si připojuje z levé strany a pasuje na všechny druhy grily Smoky Fun. Cena přídavného stolku činí 3 650 korun a v našem e-shopu ho najdete pod katalogovým číslem S05.501.

Dále vám můžeme nabídnout speciální ochranný obal, který se používá zejména v zimních měsících, kdy chrání gril před sněhem a mrazem. Obal zakryje celý gril a ve spodní části má stahování na šňůru. Ochranný obal pro grily Party Wagon stojí 3 690,- a najdete jej pod číslem S01.434. Dalším doplňkem, který vám můžeme nabídnout, je rozvaděč tepla, který se používá při nepřímém grilování. Rozdělovač tepla pro grily Party Wagon stojí 1 380,- a náleží jí produktový kód S01.445.

V případě, že bude váš zájem o nabízené příslušenství pro grily Smoky Fun trvat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete vyhledat v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit