S01134
Smoky Fun
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Zahradní gril Smoky Fun Party Wagon 24
Velký zahradní gril Smoky Fun Party Wagon 24 vhodný pro soukromé účely i restauraci.
| Palivo | Dřevěné uhlí, brikety a kusové dřevo |
| Grilovací rošt | nerezový rošt 138 x 58 cm + vyvýšený rošt 114 x 23 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano (2x) |
| Základní vybavení | Pohrabáč, kbelík na vypečený tuk, 2 teploměry s budíkem, grilovací komora, spalovací komora, udírna, 2 grilovací rošty, 1 palivový rošt. |
| Rozměry | 190 x 94 x 270 cm (v x š x d) |
| Hmotnost | 420 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Lakovaná ocel o tloušťce 6 mm |
| Transportní balení | Baleno na paletě |
38 300 Kč
19 990 Kč
11 300 Kč
27 900 Kč
159 Kč
1 490 Kč
3 900 Kč
4 990 Kč
200 Kč
4 430 Kč
32 300 Kč
46 700 Kč
23 000 Kč
67 700 Kč
125 300 Kč
120 400 Kč
1 660 Kč
60 400 Kč
480 Kč
92 300 Kč
140 000 Kč
184 900 Kč
233 300 Kč
11 220 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...