S01185
Smoky Fun
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Zahradní gril Smoky Fun Junior
Smoky Fun Junior je zahradní gril na dřevěné uhlí s robustní ocelovou konstrukcí.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 97 x 53 x 140 cm |
| Palivo | dřevěné uhlí, brikety a kusové dřevo |
| Grilovací rošt | 30 x 56 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Hmotnost | 45 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | lakovaná ocel o síle 3 mm |
| Transportní balení | baleno na paletě |
13 890 Kč
9 990 Kč
11 990 Kč
42 990 Kč
11 580 Kč
4 890 Kč
13 890 Kč
6 690 Kč
7 002 Kč
8 990 Kč
10 506 Kč
5 990 Kč
8 580 Kč
12 990 Kč
4 941 Kč
10 990 Kč
17 880 Kč
13 637 Kč
9 990 Kč
12 990 Kč
18 990 Kč
15 990 Kč
13 790 Kč
10 890 Kč
13 990 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...