1840002SE
OutdoorChef
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Outdoorchef CHELSEA 570C Special Edition
Kotlový gril na dřevěné uhlí s unikátním systémem EASY SLIDE pro přímé i nepřímé grilování
| Průměr kotle | 57 cm |
| Rozměry grilu (v x š x h) | 107 x 69 x 75 cm |
| Palivo | brikety a dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | nerezový rošt Ø 54 cm |
| Popelník | ano |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Hmotnost | 19 kg |
| Barva | černá |
5 990 Kč
8 990 Kč
11 580 Kč
4 941 Kč
7 002 Kč
2 590 Kč
2 290 Kč
1 290 Kč
1 990 Kč
1 590 Kč
2 090 Kč
490 Kč
1 890 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...