Jak se vyrábí grilovací klobásy pod vedením Mistra Málka?

V sobotu 6.7. proběhl v Tachlovicích speciální kurz grilování pod vedením Mistra Málka, zaměřený na výrobu grilovacích klobás. Účastníci si nejdříve vyslechli teoretickou část, kde se dozvěděli o výběru masa, správném mletí a míchání koření. Poté následovala praktická část, kde si každý vyzkoušel přípravu klobás vlastníma rukama.

kurz grilování s mistrem málkem

I přes vysoké teploty, které v sobotu panovaly, stroje zvládly pracovat bez problémů a všechno šlo vcelku hladce. Všichni účastníci si odnesli nejen své vlastnoručně vyrobené klobásy, ale také mnoho nových znalostí ohledně výroby domácích uzenin.

kurz grilování s mistrem málkem

Kurz proběhl ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře. Mistr Málek ochotně sdílel své dlouholeté zkušenosti a poskytl mnoho praktických rad, které ocenili jak začátečníci, tak i pokročilí grilovací nadšenci. Na závěr kurzu byla připravena ochutnávka, kde si účastníci mohli vychutnat klobásy grilované na peletovém grilu Pit Boss Pro Series 1600 Wifi a sdílet dojmy s ostatními. Věříme, že si všichni pochutnali a odnesli si spoustu nových tipů pro grilování.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit