1840002
OutdoorChef
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Outdoorchef CHELSEA 570C
Kotlový gril na dřevěné uhlí s unikátním systémem EASY SLIDE pro přímé i nepřímé grilování
| Průměr kotle | 57 cm |
| Rozměry grilu (v x š x h) | 107 x 69 x 75 cm |
| Palivo | brikety a dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | nerezový rošt Ø 54 cm |
| Popelník | ano |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Hmotnost | 15 kg |
| Barva | černá |
8 580 Kč
8 990 Kč
11 580 Kč
4 941 Kč
7 002 Kč
2 590 Kč
2 290 Kč
1 290 Kč
1 990 Kč
1 590 Kč
2 090 Kč
490 Kč
1 890 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...