S01138
Smoky Fun
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Zahradní gril Smoky Fun Party Wagon 28
Smoky Fun Party Wagon 28 je velký zahradní gril s masivní konstrukcí z lakované oceli.
| Palivo | Kusové dřevo, brikety a dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | Nerezový rošt o velikosti 155 x 58 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 2 grilovací komory, spalovací komora, 2x teploměr s budíkem, spalovací komora, palivový rošt, odkládací pultíky, pogumovaná kolečka, kbelík na vypečený tuk a grilovací šťávy a pohrabáč. |
| Rozměry | 190 x 94 x 270 cm |
| Hmotnost | 420 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | lakovaná ocel o síle 6 mm |
| Transportní balení | Baleno na paletě |
38 300 Kč
19 990 Kč
11 300 Kč
27 900 Kč
159 Kč
1 490 Kč
3 900 Kč
4 990 Kč
200 Kč
4 430 Kč
32 300 Kč
46 700 Kč
23 000 Kč
67 700 Kč
125 300 Kč
120 400 Kč
1 990 Kč
60 400 Kč
480 Kč
119 400 Kč
92 300 Kč
140 000 Kč
233 300 Kč
11 220 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....