S01110
Smoky Fun
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Zahradní gril Smoky Fun Tradition 5
Smoky Fun Tradition 5 je velký zahradní gril s masivní ocelovou konstrukcí.
Zahradní gril byl výrobcem nahrazen masivnější verzí Smoky Fun Tradition 6
| Palivo | brikety, kusové dřevo a dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | nerezový rošt 38 x 72 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | Grilovací komora, spalovací komora, komín, pogumovaná kolečka, odkládací pultík, teploměr s budíkem, nerezový rošt, palivový rošt, kbelík na vypečený tuk, pohrabáč. |
| Rozměry | 149 x 77 x 142 cm (v x š x d) |
| Hmotnost | 125 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | lakovaná ocel o tloušťce 5 mm |
| Transportní balení | Baleno na paletě |
38 300 Kč
19 990 Kč
11 300 Kč
27 900 Kč
159 Kč
1 490 Kč
3 900 Kč
4 990 Kč
200 Kč
4 430 Kč
46 700 Kč
23 000 Kč
67 700 Kč
125 300 Kč
120 400 Kč
1 660 Kč
60 400 Kč
480 Kč
119 400 Kč
92 300 Kč
140 000 Kč
184 900 Kč
233 300 Kč
11 220 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...