Prodáváte udírnu, do které by se vešlo 20 kilo masa?

Dobrý den, chci si pořídit elektrickou udírnu, do které by se vešlo alespoň 20 kg masa, klobás atd.? Děkuji za vaši odpověď.
11.06.2019 Jakub L.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Největší udírnou z naší nabídky je elektrická udírna Bradley Smart Smoker 10, která je vybavena šesti udící rošty (další 4 je možné přikoupit) a vejde se do ní 23 až 28 kilogramů masa. Udírna má navíc plně digitální ovládání, lze ji pomocí bluetooth propojit s chytrým telefon, díky čemuž pak při uzení můžete využívat různé šikovné aplikace. Jako palivo se používají udící brikety různých příchutí. Digitální udírna Bradley Smart Smoker 10 stojí 32 990,- a v našem e-shopu jí najdete pod produktovým kódem BS916EU.

Vašim požadavkům ale odpovídají i další udírny z naší nabídky. Můžeme vám doporučit například digitální udírnu Bradley Smoker 6. Tato udírna s digitálním ovládáním má šest udících roštů a celkem se do ní vejde 19 až 22 kilogramů masa. Stejnou kapacitou disponují i dvě analogové udírny Bradley. Konkrétně to jsou Bradley Extra Large Smoker Original 6, která stojí 16 990 korun a Bradley Realtree XL Camo Smoker 6, kterou prodáváme za cenu 17 990,-.

Pokud si některou z nabízených udíren vyberete, nebo kdybyste se chtěl zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, nebo nám své dotazy můžete posílat přes kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích, kde máme zmiňované udírny vystavené, a vaše případné dotazy zodpoví jeden z našich odborných poradců.

100-2152
dsc-0134
dsc-0109
dsc-0045
dsc-0001

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit