Rozbitý teploměr v poklici LotusGrill

Dobrý den, podařilo se nám rozbít teploměr na skleněné poklici grilu Lotus. Musíme koupit celou poklici nebo jde teploměr vyměnit? Děkuji za pomoc.
19.11.2020 Alena J.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Ke grilu Lotus určitě nemusíte dokupovat novou celou poklici, když Vám odešel pouze teploměr.

Poklice na gril Lotus

Výrobce LotusGrill s takovými nehodami počítá a teploměry dodává jako náhradní díly. Můžete nám poklici LotusGrill poslat poštou nebo se zastavit na naší prodejně v Tachlovicích a my Vám teploměr necháme vyměnit za nový. V případě, že by Váš gril utrpěl nějakou další újmu, neváhejte se na nás opět obrátit. Díky množství náhradních dílů dodávaných výrobcem jsme Vám na tomto grilu schopni zajistit opravu téměř čehokoliv.

gril Lotus

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilu Lotus, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit