Udírny z Polska

Dobrý den, chci se zeptat, zda dovážíte udírny také z Polska? Děkuji.
12.11.2020 Jindřich V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V naší nabídce naleznete klasické dřevěné udírny domácí výroby, dále kanadské elektrické udírny Bradley a v neposlední řadě i elektrické udírny Borniak. A právě tyto naposledy zmíněné udírny Borniak jsou polské výroby.

Polská udírna Borniak

Doufáme, že předsudky již v dnešní době nejsou jako dříve. Stejně tak jako se jezdí nakupovat do Německa, tak se jezdí nakupovat do Polska. Udírny Borniak máme osobně léty prověřené. Fungují na jedničku a jejich provoz není nijak náročný ani nákladný, štěpka opravdu stojí pár korun. Ať už si zvolíte digitální nebo manuální jednotku, vždy dosáhnete perfektních výsledků.

Udírny z Polska Borniak

Po technické stránce jsou polské udírny Borniak skvěle izolovány, snadné nastavení pomocí šikovné ovládací jednoty, i dotčený výkon udělají perfektní uzené i pokud s uzením právě začínáte. Díky široké škále příchutí udících štěpek můžete udit cokoli, od klobásek, zeleniny, ryb až po slaninku nebo pořádnou kýtu. Za nás můžeme tyto udírny jedině doporučit.

Polské udírny Borniak

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  Neváhejte nás kontaktovat za každé situace. Žádný dotaz pro nás není mimo mísu.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit