Vejde se do grilu Weber Spirit E-315 GBS 10kilová lahev?

Dobrý den, chtěli bychom si koupit plynový gril Weber Spirit E-315 GBS, ale potřebuji, aby se do skříňky grilu vešla 10 kg PB láhev. Vejde se tam?
Ota N.

Naše odpověď:

plynový gril weber spirit

Zdravíme Oto a děkujeme za dotaz. Bohužel pod grilovací vanu plynového grilu Weber Spirit E-315 GBS se 10kilová plynová lahev nevejde. Lahev můžete i tak ke grilu připojit. Musí být ale umístěná vedle grilu. Do grilu doporučujeme zakoupit menší kompozitní plynovou bombu, 7,5 kg nebo standardní, kovovou 5kilovou lahev PB, které máme na prodejně vždy skladem.  

kompozitní plynový láhev

Pokud z nějakého důvodu potřebujete gril, do kterého se 10kilová plynová lahev vejde, můžete se podívat na kanadský gril Napoleon Freestyle 365. Gril má také tři hořáky, které jsou ještě o 3kW výkonnější, takže gril se Vám rychleji rozpálí. Stejně jako gril od Weberu, je vybaven litinovými rošty. Litina je navíc to nejlepší, co můžete pro grilování steaků použít. Součástí grilu je i 10letá záruka na hliníkové a nerezové části a víko grilu. Nejedná se však žádný „no name“ gril. Firma Napoleon patří mezi výrobce špičkových plynových grilů a spolu s Weberem se perou o americký trh.

plynový gril Napoleon Freestyle

Jak se liší plynový gril Napoleon Freestyle 365 od grilu Weber Spirit E-315 GBS?

+ vyšší výkon nerezových hořáků
+ nižší pořizovací cena
+ možnost umístit 10 kg PB lahev dovnitř grilu
- menší grilovací plocha (2 640 cm2 Weber x 2295 cm2 Napoleon)

Pokud by menší velikost grilovací plochy byla pro Vás rozhodující, můžeme Vám nabídnout větší model grilu Napoleon Freestyle 425 SB.

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-vejde-se-do-grilu-weber-spirit-e-315-gbs-10kilova-lahev
2-vejde-se-do-grilu-weber-spirit-e-315-gbs-10kilova-lahev
3-vejde-se-do-grilu-weber-spirit-e-315-gbs-10kilova-lahev

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit