Vejde se plynový gril Campingaz gril 3 Series Premium S do osobního auta?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dodání grilu Campingaz Grill 3 Series Premium S. Zajímá mě velikost přepravního balení, abych ho mohl přeložit od dopravce do osobního auta (Hyundai i40 combi se sklopenými sedadly). Děkuji.
Martin L.

Naše odpověď:

Dobrý den, rozměry přepravního balení grilu Campingaz 3 Series Premium S jsou 106 x 54 x 76 cm. Je zabalen v pevné kartonové krabici vyložené polystyrenem tak, aby při přepravě bylo zabráněno jakémukoliv poškození. Proto se jeho balení může zdát objemnější, nicméně do osobního auta Hyundai i40 combi se složenými sedadly by se gril měl pohodlně vejít.

grily campingaz

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit