Zajišťujete servis a opravy pro grily Jamestown?

Dobrý den, dcera si koupila gril Jamestown Theo a vyhazuje pojistky. Zjistil jsem, že vada je v topné spirále. Dá se u Vás zakoupit nová? Dokážu ji vyměnit sám nebo je nutné poslat gril do opravy k Vám? Děkuji.
Stanislav O.

Naše odpověď:

Dobrý den, pane Stanislave, děkujeme Vám za dotaz. My bohužel grily Jamestown nemáme v naší nabídce a tudíž Vám nejsme schopni zajistit pro gril Jamestown Theo ani náhradní díly či servis. Obraťte se prosím přímo na prodejce, u kterého Vaše dcera gril zakoupila. Na gril se jistě vztahuje nějaká záruční doba a měli by Vám tedy náhradní díl zajistit v rámci reklamace. 

elektrická spirála grilu Napoleon

Nicméně se domníváme, že výměnu elektrické spirály byste měl zvládnout sám. U námi prodávaného elektrického grilu Napoleon i grilů od švýcarského výrobce Outdoorchef lze spirálu naprosto snadno vyjmout z patice a vyměnit za novou. Pokud to takto funguje i u Vámi zakoupeného grilu, bude pro Vás výměna spirály hračka.

výměna elektrické spirály grilu napoleon

V případě, že budete mít další otázky ohledně elektrických grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.   

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit