LE485RSIBPK
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Legend 485
Plynový gril Napoleon LE 485 se 3 nerezovými a 2 keramickými hořáky.
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | masivní litinový rošt o velikosti 5 220 cm2 |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | litinový rošt, 3 nerezové hořáky, 2 keramické hořáky, krájecí prkénko, podsvícené knoflíky, osvětlení grilovacího roštu, boční pultíky, zapalování JET-FIRE, úložný prostor pro plynovou bombu |
| Hmotnost | 80 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 22,2 kW |
| Záruční doba | doživotní záruka na hliníkové a nerezové části a víko grilu |
| Do grilu se vejde | pouze 5 kg PB lahev |
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...