LEX605RSBIPSS-CZ
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon LEX 605 nerez
Velký plynový gril se třemi nerezovými a dvěma keramickými hořáky.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 125 x 174 x 69 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Grilovací rošt | masivní nerezový rošt WAVE o velikosti 5 940 cm2 |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | nerezový rošt WAVE, podsvícené knoflíky, 3 nerezové hořáky, 2 keramické hořáky, skříňka na grilovací nářadí a plynovou bombu, krájecí prkénko, chladicí box, zapalovací systém JET-FIRE |
| Hmotnost | 81 kg |
| Barva | nerezová |
| Příkon | 27,3 kW |
| Záruční doba | 15 let na nerezové části, víko grilu a nerezový rošt |
| Do grilu se vejde | pouze 5 kg PB lahev |
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...