RXT425SIBPK-1-RC
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Rogue XT 425
Plynový gril Napoleon Rogue XT 425 se třemi trubkovými a jedním bočním hořákem.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 130 x 123 x 64 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Grilovací rošt | masivní porcelánem smaltované litinové rošty |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 3 nerezové hořáky, 1 boční hořák, termosonda s budíkem, litinový rošt, systém zapalování JET-FIRE, sklápěcí nerezové poličky |
| Hmotnost | 64 |
| Barva | černá |
| Příkon | 17,25 kW |
| Záruční doba | 15 let na hliníkové a nerezové části a na víko grilu |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....