RXT525SIBPSS-1-RC
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Rogue XT 525
Rogue XT 525 je plynový gril od Napoleona vyrobený z nerezové oceli.
| Rozměry se zavřeným poklopem | 153 x 123 x 64 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | masivní litinový, rozměr 73 x 45 cm |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 4 nerezové hořáky, 1 boční hořák, zapalovací systém JET-FIRE, zvlněný litinový rošt WAVE, teploměr s budíkem, sklápěcí stolečky |
| Hmotnost | 76 kg |
| Příkon | 19,6 kW |
| Záruční doba | 15 let na hliníkové, nerezové části grilu, víko grilu a nerezový rošt |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
Jaro je tu a k němu patří i výlety, které nás stojí hodně energie, obzvlášť pokud se rozhodnete...
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...