1131004
Weber
Prodej ukončen
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Weber Go Anywhere
Gril na dřevěné uhlí Go Anywhere je tím pravým grilem na cesty. Je malý, skladný, výkonný.
Weber gril Go Anywhere, jak už je z názvu patrné, je dalším z našich cestovních grilů, který se stane vaším oblíbeným společníkem na rodinných výletech nebo při piknicích v přírodě. Protože se jedná o gril skromnějších rozměrů, snadno se vejde do kufru vašeho auta a nezabere přitom skoro žádné místo. Nižší hmotnost a ergonomicky tvarovaná rukojeť jsou pro změnu zárukou snadného a pohodlného přenášení. Navíc pomocí sklápěcích nožek lze gril zajistit a ani při prudší manipulaci nehrozí jeho otevření. Po rozložení slouží nožky jako stabilní a maximálně spolehlivý stojan.
Na grilovací ploše o rozměrech 42 x 26 centimetrů sice nepřipravíte celé prase, ale je to dostatečně prostorná plocha pro jednoduché přímé grilování steaků, hamburgerů, ryb, špízů nebo jiných oblíbených pokrmů. Práci s grilem vám usnadní dva větrací průduchy zabudované do poklopu grilu. Aby ale vzduch do grilu proudil, musí být otevřeny i spodní průduchy. Díky nim můžete snadno a rychle měnit intenzitu žáru uvnitř grilu, přesně jak vyžaduje receptura připravovaného jídla.
| Termosonda v poklopu | NE |
| Rozměry grilovacího roštu | 42 x 26 cm |
| Výška grilu | 40,5 cm |
| Šířka grilu | 42,7 cm |
| Hloubka grilu | 30,5 |
| Hmotnost | 6 kg |
| Barva | černá |
| Transportní balení | 23,5 x 31 x 47 cm |
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...