14101004
Weber
Prodej ukončen
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Weber Original Kettle E-5710
Tradiční Weber gril na dřevěné uhlí s kotlem o průměru 57 cm a teploměrem v poklopu.
| Průměr kotle | 57 cm |
| Rozměry grilu (v x š x h) | 107 x 65 x 67 cm |
| Palivo | Brikety a dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | grilovací rošt Ø 57 cm |
| Popelník | Hluboká miska |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | Dávkovač briket, palivové přepážky, hluboká miska na popel, madlo s háčky na zavěšení grilovacího nářadí, termosonda |
| Hmotnost | 14 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 10 let (poklop, kotel), 5 let (madlo, čisticí systém), 2 roky (rošty a ostatní součásti) |
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....