592079
Weber
Prodej ukončen
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Elektrický gril Weber Q 240, tmavě šedý
Elektrický gril Weber Q 240 je ideálním grilem do bytu. Díky vysokému poklopu v něm lze grilovat i celé kuře, vepřové koleno nebo jiné větší kusy masa.
Elektrický gril Q 240 je jako dělaný pro každého, kdo si chce zagrilovat i v teple domova a nevykuřovat při tom sousedy, ale samozřejmě je plně způsobilý pro klasické venkovní grilování. Poklop a plášť elektrického grilu Q 240 jsou vyrobeny z pevné hliníkové litiny a pro grilování budete mít k dispozici porcelánem smaltovaný litinový rošt o rozměrech 54 x 39 centimetrů. Velká topná spirála o výkonu 2,2 kW potom zaručuje rovnoměrné grilování. Intenzitu žáru si samy přizpůsobujete pomocí plynule nastavitelného teplotního regulátoru.
Při čištění grilu oceníte i vyjímatelnou misku na zachytávání vypečeného tuku a grilovacích šťáv. Rám grilu je zhotoven z nylonu ze sklených vláken, takže velmi dobře odolává žáru a povětrnostním vlivům. Díky vysokému poklopu můžete v Q 240 grilovat i větší kusy masa, například celé kuře. Poklop je dvojitý a lépe tak odráží žár, čím přispívá rovnoměrnému propečení grilovaného pokrmu. Pro napájení grilu budete mít k dispozici 1,8 metru dlouhý kabel, takže nemusíte nutně grilovat přímo u zdroje elektřiny.
| Průměr kotle | 54 x 39 cm |
| Termosonda v poklopu | NE |
| Výška grilu | 66 cm |
| Šířka grilu | 132 cm |
| Hloubka grilu | 48,5 cm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Barva | tmavě šedá |
| Transportní balení | 45 x 46,5 x 83 cm |
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...