51210075/S
Weber
Prodej ukončen
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:11 998 Kč
Sleva10 %
ušetříte1 200 Kč
Plynový gril Weber Q 1200 Stand (fuchsiový)
Moderní plynový gril s barevným poklopem a praktickým stojanem.
Poznávacím znamením moderního plynového grilu Weber Q 1200 Stand je jednoduchý, ale atraktivní design, jemuž dominuje zářivě fialový poklop. Gril Q 1200 Stand se však netěší oblibě pouze kvůli líbivému zevnějšku, ale také díky svému výkonu a širokému uživatelskému rozhraní. Weber Q 1200 Stand je zabudovaný do praktického stojanu, díky kterému má gril optimální pracovní výšku a kuchař se tak nemusí při grilování hrbit. Ke grilování je k dispozici porcelánem smaltovaný rošt o velikosti 43 x 32 centimetrů. To je dost velká plocha, abyste na ní bez problémů připravíte jídlo pro 4 až 6 osob. Můžete tak nakrmit celou rodinu na jeden zátah. Vysoký poklop umožňuje grilování větších kusů masa jako je například vepřové koleno, různé pečeně, kýta nebo i celé kuřátko, případně menší kachna nebo husa. V poklopu je také zabudována termosonda, pomocí níž lze snadno sledovat teplotu uvnitř grilu. Pro pohodlnější úklid a údržbu grilu je pod grilovací vanou umístěna hliníková miska, která slouží k zachytávání vypečeného tuku a grilovacích šťáv. Ke grilu si lze koupit speciální obal z pevného a odolného PVC, který chrání gril před poškrabáním, před prachem a dalšími nečistotami a také před deštěm, sněhem nebo dalšími klimatickými vlivy.
| Palivo | plynová kartuše |
| Termosonda v poklopu | ANO |
| Rozměry grilovacího roštu | 43 x 32 cm |
| Výška grilu | 120 cm |
| Šířka grilu | 104 cm |
| Hloubka grilu | 40 cm |
| Hmotnost | 11 |
| Barva | fuchsiová |
| Transportní balení | 43 x 41 x 71 cm |
Jaro je tu a k němu patří i výlety, které nás stojí hodně energie, obzvlášť pokud se rozhodnete...
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...