62011147
Weber
Prodej ukončen
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Plynový gril Weber Genesis II E-410 GBS
Špičkový plynový gril Weber Genesis II nové generace se čtyřmi hořáky a velkým roštem.
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Rozměry grilovacího roštu | 86 x 48 cm |
| Výška grilu | 114,3 cm |
| Šířka grilu | 154,94 cm |
| Hloubka grilu | 73,66 cm |
| Kompatibilní s iGrill | Ano |
| Výkon grilu | 14,1 kW |
| Hmotnost | 76,7 kg |
| Barva | černá |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...