53060047
Weber
Prodej ukončen
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:11 990 Kč
Sleva20 %
ušetříte2 398 Kč
Plynový gril Weber Q 2000, krémový
Plynový gril s dvoudílným litinovým roštem a bočními odkládacími pultíky z tvrdého plastu.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 66,6 x 80,5 x 61,6 cm |
| Palivo | Plyn |
| Systém zapalování | Piezo |
| Grilovací rošt | Dvoudílný grilovací rošt ze smaltované litiny o velikosti 55 x 39 cm |
| Termosonda v poklopu | Ne |
| Základní vybavení | Smaltovaný litinový rošt, nerezový hořák, odkládací pultíky, miska na vypečený tuk, vysoký poklop |
| Příkon | 3,15 kW |
| Záruční doba | hliníkové díly 5 let, grilovací rošt 2 roky, ostatní díly 2 roky |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...