Broil King Regal Pellet - jediný peletový gril s otočným rožněm!

Grilovací sezóna je v plném proudu a my se čím dál častěji setkáváme s dotazy ohledně možnosti rožnění na peletových grilech. Peletové grily Pit Boss a Louisiana díky perfektní cirkulaci vzduchu uvnitř grilovací komory tuto možnost nenabízí - není toho třeba. 

peletový gril broil king regal

Někteří z našich zákazníků si ale nedokáží léto představit bez kusu masa otáčejícího se na rožni. Pro ně jsme aktuálně rozšířili naši nabídku peletových grilů o Broil King Regal Pellet 400 a Broil King Regal Pellet 500, které jako jediné peletové grily mají ve výbavě i elektrický rožnící set. 

rožeň ke grilu broil king

Uvnitř grilu se pak griluje na masivních litinových roštech a dohřívacím roštu, který Vám dokonale poslouží jak na odležení masa, tak i na rozpečení pečiva k němu nebo přípravě zeleniny, která nepotřebuje ke své přípravě vysoké teploty. 

rošty peletového grilu Broil King Regal Pellet

Ovládání grilu je velmi intuitivní pomocí otočného knoflíku, který je součástí ovládacího panelu s přehledným LCD displejem. Ovládací panel slouží jak ke spuštění grilu, tak nastavení provozních teplot i připojení sond do masa. Gril můžete ovládati i pomocí aplikace ve Vašem chytrém telefonu.  

ovládání peletového grilu Broil King Regal Pellet

Na displeji si dále můžete navolit své vlastní požadované teploty, nebo pro přípravu masa využít hodnoty pro přípravu masa přednastavené již od výrobce grilu. 

displej grilu broil king regal pellet

Předností všech peletových grilů je především jejich snadná obsluha ve spojení s přírodním palivem v podobě pelet z tvrdého dřeva. Zcela automaticky je řízeno přidávání pelet pomocí šnekového podavače, rychlost ventilátoru, a tím i teplota. Vy si tak můžete, díky směsím různých druhů dřeva, vychutnat jejich fantastickou vůni. 

pelety pro peletový gril Broil King Regal Pellet

Toužíte po peletovém grilu s otočným rožněm? Neváhejte a přijeďte si ho vybrat do Tachlovic :-)

 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit