Dřevěná udírna, která Vás přežije? Master Smoker 40!

První chladnější dny máme již za sebou a pomalu tedy opět začínáme více myslet na sezónu uzení a s ní spojené novinky co se udíren týká. Dřevěné udírny Master Smoker s robustním železným topeništěm z naší výroby se již u milovníků uzení těší velké oblibě, napadlo nás tedy, co udělat dřevěnou udírnu ještě silnější a mohutnější?

dřevěná udírna master smoker 40

Výsledkem v tomto případě budou dřevěné udírny Master Smoker 40. Ano, číslo 40 za názvem udírny udává sílu stěny udírny, která bude celých 40 mm. Oproti původním 27 mm se jedná opravdu o výrazný rozdíl.

dřevěná udírna master smoker 40

Nové udírny jsou vyráběny z palubek s dvojitou perodrážkou, jsou tedy více tepelně izolované a kouř Vám z udírny bude odcházet pouze jedním otvorem - komínkem!

dřevěná udírna master smoker 40

U dřevěných udíren Master Smoker 40 materiálem opravdu nešetříme a co se týká váhy, bude se jednat o pořádné kousky dřeva. Váha samotného dřeva na udírně je úctyhodných 108 kg.  Udírny proto budou navíc vybaveny robustními madly z bočních stran, aby se s tímto těžkým monstrem dalo snadněji manipulovat.

dřevěná udírna master smoker 40

Jako spojovací materiál u udíren NIKDY nepoužíváme hřebíky a spony, vše na udírnách je pečlivě přišroubované.

dřevěná udírna master smoker 40

Udírny budou vyráběny ve velikostech L a XL v čistém i opáleném provedení a co se týká cen - nebude to pro Vaše peněženky žádná rána! Ceny se budou pohybovat od 30 tis. Kč do 35,5 tis. Kč. Udírny jsou vyráběny v naší truhlárně v Tachlovicích, nejedná se tedy o žádné udírny z Polska

dřevěná udírna master smoker 40

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit