Když jeden gril nestačí

Česká záliba v grilování se v průběhu posledních let rapidně zvýšila a prozatím nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom mělo něco měnit. Spíš naopak. Jako důkaz stále rostoucí popularity grilování v ČR může posloužit velmi neobvyklá objednávka, kterou jsme nedávno přijali. Jeden skalní fanoušek grilování si u nás objednal neskutečných 34 grilů Smokey Joe Premium.

Tomu už se říká nadšení pro grilování!   Kuriózní objednávka

Upřímně doznáváme, že tolik grilů jsme na jednu adresu ještě neposílali. Naštěstí máme v našem tachlovickém Weber Worldu Vladeko dobře zásobený sklad, takže jsme mohli nezvyklému přání našeho zákazníka vyhovět, včetně požadavků na barvy. Celkem jsme tak zabalili a vyskládali na paletu 14 modrých grilů Smokey Joe Premium, 18 krémových a dva kouřově šedé.  

Škola grilování? Festival grilování nebo velká rodina? Kdo ví?

Při vyřizování objednávky nás také přirozeně napadlo, k jakým účelům bude parta 34 grilů Smokey Joe sloužit. Otevře si snad jejich nový majitel školu grilování? Obdaruje cestovními grily všechny skautské oddíly v republice? Má rozvětvené příbuzenstvo a nerad vymýšlí vánoční dárky? Těžko říct. Ale rozhodně platí, že ať už mají grily sloužit komerčním, edukativním nebo jakýmkoliv účelům, přejeme jejich novému majiteli mnoho zdaru a spokojenosti a těšíme se na další podobné objednávky.

1
p1070296
6
smokey-joe-a-original-kettle-003
2
smokey-joe-a-original-kettle-002
5
smokey-joe-a-original-kettle-001
5022-6
p1070295