Mistr řezník a slavná kapela spojili své síly, aby vytvořili skvělé klobásy na gril

Pokud máte pocit že by grilování klobás mohla být nuda, tak tohle dopoledne by Vás přesvědčilo o pravém opaku. Mistr Málek, řezník a známý youtuber, spojil síly s kapelou Walda Gang, aby u nás v Tachlovicích připravili jedinečný kulinářský zážitek. Společně vyrobili skvělé klobásy. Žádná éčka, žádný separát - jen čisté maso, koření a sýr.


Pod vedením Mistra Málka si členové kapely vyhrnuli rukávy a ponořili se do procesu výroby klobás. S použitím masa prvotřídní kvality a smícháním s pečlivě vybranou směsí koření  začaly klobásy dostávat tvar. Skutečné kouzlo však nastalo, když do směsi přidali velkou porci Alpského sýra.  Ke slovu pak přišel i velký peletový Pitboss 1600 , který dokázal ugrilovat během chvilky klobásy nejen pro členy kapely , ale i pro Honzu Málka, jeho štáb a všechny další kolem


 

Když se vzduchem linula lákavá vůně grilovaných klobás, nikdo z přítomných se nemohl dočkat, až ochutná plody své práce. Po dokonalém propečení se podávaly spolu s čerstvými rohlíky a hořčicí.  Konec konců, sledujte YT kanál Honzy Málka , ať to vidíte i Vy :)
 Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit