Nekonečně mnoho možností s grilovací deskou Plancha pro grily Spirit II

Máte na zahradě plynový gril Weber Spirit II a rádi byste ho vylepšili nějakým šikovným doplňkem? A co byste řekli grilovací desce Plancha z masivní porcelánem smaltované litiny? Připravíte na ní cokoliv od krevet, přes steak až po vaječnou omeletu.  

Grilovací deska z masivní litiny

Plancha je robustní grilovací deska, která se při grilování volně pokládá na grilovací rošt. Litina výborně kumuluje teplo, takž se skvěle hodí pro přípravu hovězích steaků. Zároveň je plancha vynikajícím pomocníkem pro přípravu snídaňových jídel, jako jsou lívance, palačinky, nebo vaječná omeleta, která byste jinak na klasickém grilovacím roštu s mřížkou těžko připravili.

Hladký povrch předurčuje litinovou desku Plancha ke grilování ryb a mořských plodů. Grilovací deska Plancha pro grily Spirit II má rozměry 44,5 x 31,5 x 6 cm a je určena pro plynové grily Weber z kolekce Spirit II 300. Plancha je v našem e-shopu k dostání za 2 490,- a na našich stránkách jí najdete pod katalogovým číslem 7579.

Grilovací desku Plancha, jakož i plynové grily Weber Spirit II si můžete prohlédnout v našem kamenném obchodě Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde vám také bude k ruce jeden z našich odborných poradců.

100-7331
100-6685
100-5176
100-5173
100-5184

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit