Nová značka amerických udíren Masterbuilt skladem

Ať jste profesionálem nebo naprostým nováčkem v oblasti uzení, s elektrickou udírnou americké značky Masterbuilt si hravě poradíte. Udírna je řízena digitálně pomocí panelu umístěného na vrchní části udírny. Ovládání panelu je naprosto jednoduché. Stačí vám pouze několik stisknutí a uzení může začít. Na panelu je možno nastavit i dobu uzení, tudíž můžete trávit čas jinak, než hlídáním masa v udírně.

Udírna Masterbuilt

Další výhodou této udírny je možnost použití jakéhokoliv paliva pro uzení. Piliny, udící štěpky, brikety, udící lupínky ani malé kusové dřevo nečiní tomuto typu udíren žádný problém. Vždy tedy budete mít po ruce něco, čím můžete do udírny přiložit. Pokud rádi udíte teplým či horkým kouřem, jsou pro vás udírny Masterbuilt jasným favoritem. V udírně můžete dosáhnout až teploty převyšující 135°C. Tyto udírny nenabízí možnost udit za studena.

Udírna Masterbuilt

Americký výrobce v tomto případě pamatoval i na jedince, kteří pravidelně nenavštěvují posilovny. Udírny značky Masterbuilt jsou dodávány vč. koleček, která jednoduše připevníte na boční strany udírny a madla umístěného v horní části udíren. Díky těmto pomocníkům si můžete udírnu převážet z místa na místo bez sebemenších problémů.

Udírny Masterbuilt máme vystavené v naší kamenné prodejně v Tachlovicích. Zde se vám bude věnovat odborný poradce, který vám pomůže s výběrem udírny podle vašich představ. S uzením máme bohaté osobní zkušenosti a jsme schopni vám předat informace, které se v katalogu nedočtete. Těšíme se na vaši návštěvu.

Udírna Masterbuilt

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit