Osvěžte si grilovačku naší novou marinádou

Omrzela vás vaše oblíbená marináda a žádná nová v dohlednu? Nemáte čas na přípravu vlastní domácí marinády? Chcete vyzkoušet něco pikantnějšího? Tak nevěště hlavu a přijeďte se místo toho podívat do našeho Weber World Vladeko, kam nám právě přivezli exkluzivní dodávky nových druhů koření a marinád Weber.  

14 marinád = 14 originálních příchutí

Začátkem tohoto týdne dorazila do naší prodejny Weber World Vladeko dodávka po střechu napěchována zbrusu novými druhy marinád Weber. Celkem je na výběr 14 různých druhů marinád a výběr je to opravdu pestrý. Najdete tu například marinádu se sezamem a zázvorem, která udělá z vašeho kuřecího nebo vepřového masa zlatý hřeb večera.

Jestli má rádi exotické chutě, jistě nepohrdnete marinádou Caribbean Jerk, se kterou si můžete u vás na zahradě udělat proslulou jamajskou pečeni Jerk. Svou marinádu tu najdou i milovníci ryb a mořských plodů a co by to bylo za marinády, kdyby se mezi nimi nenašla aspoň jedna ostřejší. Milovníci pikantnějších chutí si taky přijdou na své. Pro ně bude jako dělaná pepřová marináda Black Peppercorn, případně pikantní marináda Carne Asada.

Naše nabídka udělá radost i fanouškům asijské kuchyně, pro které bude marináda Teriyaki, která vychází z tradic japonské kuchyně. Všechny marinády jsoue ve formě sypkého přípravku, který je před použitím potřeba promíchat s vodou a rostlinným olejem a některé druh marinád s ovocnou šťávou (ananas, citron, limetka, pomeranč, jablko). Do vzniklé marinovací směsi pak naložíte maso a necháte uležet. Pak už jen stačí pořádně roztopit kotel a můžete začít grilovat. Kompletní nabídku našich nových marinád od značky Weber najdete na našich webových stránkách anebo se pro marinádu můžete stavit přímo v naší prodejně Weber World Vladeko Vladeko v Tachlovicích na adrese Karlštejnská 97.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit