Přichází nový Master Touch GBS Premium E-5775 a je se opravdu na co těšit

Přestože letošní grilovací sezóna ještě zdaleka neskončila, můžete se už ode dneška těšit na tu následující. Začátkem příštího roku totiž uvedeme na trh zbrusu nový gril na dřevěné uhlí Weber Master Touch GBS Premium E-5775 – ještě vychytanější verzi našeho nejprodávanějšího grilu. A uvidíte sami, že nový Master Touch opravdu stojí za to.  

Seznámení v Kolíně nad Rýnem

Nový Master Touch GBS Premium E-5775 byl veřejnosti poprvé představen na veletrhu Gafa 2018 pořádaném v Kolíně nad Rýnem v Německu. A již podle prvních reakcí bylo znát, že nový Master Touch bude pro každého nadšence do grilování trefou do černého. Nový Master Touch GBS Premium E-5775 je vyváženou kombinací tradičního grilování na uhlí a moderního grilování s využitím nejrůznějších technologických vychytávek.  

Spousta novinek a skvělých vychytávek

Master Touch GBS Premium E-5775 se může pochlubit celou řadou novinek a vylepšení. Jednou z nich je například speciální držák na digitální termosondu iGrill 2, díky kterému jí nebudete muset mít položenou někdo bokem, ale vždy jí budete mít pěkně po ruce.  Šikovnou vychytávkou je také velký a pevný pant připevněný k poklopu, díky kterému nemusíte grilování poklop nikam věšet ani odkládat. Jednoduše víko odklopíte a dál se o něj nemusíte starat. Součástí poklopu je také plastové madlo, díky kterému zvednete relativně těžké víko jako by to bylo pírko, vše je perfektně vyvážené. Podobným typem víka s pantem je vybaven také kotlový gril Weber Summit Charcoal Grill. Oproti starší verzi grilu Master Touch bylo do základního vybavení nového modelu Premium E-5775 přidán deflektor, který se umisťuje mezi palivový a grilovací rošt a slouží při pomalém grilování při velmi nízkých teplotách. Tolik asi k novinkám. Jinak se po všech stránkách jedná o starý dobrý Master Touch se vším, co k němu patří. Velký grilovací rošt GBS s vyměnitelným středem, vysoký poklop, zásobník na popel One-Touch a stabilní, bytelné nožky opatřené kolečky. Zkrátka Master Touch jak má být!

Součástí grilu je také velký pevný pant pro snadné odklápění víka
Řez grilem Weber Master Touch GBS Premium E-5775
Design tepoměru byl trochu pozměněn
Detail pantu od víka
deflektor
viko-detail

Aktuality

Archiv aktualit