Stolní peletový gril PitBoss? Máme skladem!

Grilování je oblíbená činnost Čechů od jara až do podzimu, a co se týká třeba keramických grilů i celoročně. Co Čech to názor a proto každý z nás rád griluje na něčem jiném - ať už se jedná o plynový gril, eletrický, na dřevěné uhlí či robustní železné ohniště. Od minulého roku výrazně vzrostla obliba grilování na peletových grilech. Ne každý má ale tu možnost někam v rámci svého bydlení umístit tento robustní kousek. 

stolní peletový gril

Výrobce peletových grilů PitBoss proto pamatoval i na lidi, kteří by rádi grilovali na peletovém grilu na balkoně či menší terase. Stolní peletový gril PitBoss Navigarot 150 má rozměry 68 x 38 x 47 cm a hmotnost "pouhých" 19,7 kg. Při této velikosti Vám gril může bez problémů dělat i společníka na cestách či v kempu. 

stolní peletový gril pitboss

Gril se ovládá, stejně jako ostatní grily PitBoss, pomocí digitálního panelu a teplotu uvnitř masa Vám navíc pomůže ohlídat jedna teplotní sonda do masa. 

stolní peletový gril pitbosss

Zásobník má kapacitu 2,3 kg, což Vám na jednu i dvě grilovačky bohatě vystačí.

stolní peletový gril pitboss

Stejně jako u jeho větších brášků můžete i v tomto grilu využít možnost grilování přímou či nepřímou metodou. 

stolní peletový gril pitboss

I jako ostatní peletové grily Pitboss můžete i tento vidět vystavený na naší prodejně v Tachlovicích. Přijďte se podívat. Budeme se těšit!

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit