Velkokapacitní zahradní grily Smoky Fun

Chcete si otevřít stánek s občerstvením na koupališti? Láká vás rozšířit nabídku vaší restaurace o grilované maso? Chcete prodávat klobásy na fotbale nebo na festivalech? Máte hodně hladových přátel? Pokud máte takovéto ambice, jsou následující řádky určeny právě vám. Seznamte se s nabídkou našich velkokapacitních zahradních grilů Smoky Fun, se kterými si můžete troufnout na cokoliv. Patří sem zahradní grily Smoky Fun Party Wagon a Smoky Fun Big Chief

Velké grily a grily s udírnou

Všechny zahradní grily Smoky Fun Party Wagon a Smoky Fun Big Chief se můžou pochlubit prostornou grilovací komorou s velkým nerezovým roštem, na který se vejde spousta masa, sýrů, zeleniny nebo dalších pokrmů. Na grilovací komoru je napojena spalovací komora, která slouží jako topeniště. Ovšem víko spalovací komory lze po přiklopení a při dostatečně rozpáleném grilu využívat jako plotýnku.

O tom, jak moc je gril rozpálený se můžete přesvědčit na přehledném budíku teploměru, který je zabudován do víka grilovací komory. Díky těmto dispozicím se grily Party Wagon a Big Chief skvěle hodí pro stánkový prodej nebo restaurační provoz, ale uplatnění najdou i v soukromé sféře (ideální gril na rodinné oslavy, svatby, zabijačky a další velké akce).

Zahradní grily Smoky Fun Big Chief mají ale jeden bonus navíc. Všechny modely Smoky Fun Big Chief mají v základní výbavě kromě základní grilovací komory také velkou udírnu. Udírny jsou vybaveny třemi udícími rošty a vlastním teploměrem pro pohodlné sledování průběžné provozní teploty. Kromě grilování tak můžete svůj Smoky Fun používat i pro uzení, a to jak teplý, studeným kouřem.

Zahradní grily Smoky Fun Party Wagon

Grily s udírnou Smoky Fun Big Chief

Aktuality

Archiv aktualit