Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Grily na dřevěné uhlí

Zpět na přehled
 • 12.02.2021 František Š.

  Můžou se litinové rošty mýt v myčce na nádobí?

  Dobrý den, rád bych si u vás koupil plynový gril Campingaz 4 Series Classic LS Plus D. Gril se mi moc líbí, ale chtěl bych se zeptat, zda je možné umývat litinový rošt v myčce na nádobí. Je to možné, nebo se rošt musí mýt ručně? Četl jsem, že prostředky používané v myčce jsou pro litinu příliš agresivní a povrch roštu začne korodovat. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď.
 • 09.05.2019 Václav N.

  Můžu do víka grilu Bonesco QST S navrtat teploměr?

  Dobrý den, mám doma gril na dřevěné uhlí Campingaz Bonesco QST S a chci se zeptat, prodává se k tomuto grilu nějaký pant, abych mohl víko jenom odklopit a nemusel ho pokládat někam stranou? A dal by se do víka zabudovat nějaký teploměr? Díky za odpověď.
 • 20.08.2018 Jakub F.

  Hodí se oboustranný litinový tál pro grily Bonesco QST L?

  Dobrý den, je možné použít oboustranný litinový tál Premium Barbecue Reversible Cast Iron Griddle na Campingaz grilu na dřevěné uhlí Campingaz gril Bonesco QST L? Děkuji za vaši odpověď.
 • 21.09.2017 Dušan B.

  Proč je u grilu na dřevěné uhlí Bonesco QST L plynová kartuše?

  Dobrý den, k čemu slouží plynová kartuše u grilu Campingaz Bonesco QST L, když je to gril na dřevěný uhlí? Díky za odpověď.
 • 21.07.2017 Zbyněk F.

  Máte gril, na kterém se dá grilovat pro 10 až 12 lidí?

  Dobrý den, chtěl bych si na chatu pořídit nějaký pořádný gril, ve kterém by se dalo grilovat pro větší počet lidí, zhruba tak deset, dvanáct. Taky bych potřeboval přikoupit nějaký základní příslušenství. Kleště, obracečku a tak. Jaké možnosti mi můžete nabídnout? Děkuju za odpověď.