Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Výběr správného grilu

Zpět na přehled
 • 01.12.2022 Karel V.

  Jak se zapalují hořáky u vařiče Campingaz Base Camp?

  Dobrý den, jaký typ zapalování má prosím vařič Campingaz Base Camp? Je potřeba k němu ještě něco dokoupit, abych ho mohl zapálit nebo stačí otočit ovládacím knoflíkem, jak je tomu u velkých grilů?
 • 21.11.2022 Daniela U.

  Jaký vařič je vhodný na cesty?

  Dobrý den, minulé léto jsme u vás s manželem kupovali gril. Při návštěvě prodejny jsem si všimla, vystavených vařičů. Nemáte náhodou nějaký, který by se hodil na vandry? Dcera ráda vyráží s kamarády pod stan, tak mě napadlo, že bych ho dala jako dárek.
 • 19.10.2022 Lenka M.

  Jak se od sebe liší různé kategorie plynových grilů Campingaz?

  Dobrý den, chtěla bych k Vánocům manželovi koupit plynový gril Campingaz, ale moc si nevím rady který. Koukala jsem, že je máte rozdělené do několika kategorií. Jak se prosím Vás od sebe liší?
 • 07.09.2022 Michal K.

  Jaký plynový vařič Campingaz koupit?

  Dobrý den, sháním plynový vařič, který můžu připojit na 10 kg propan-butanovou lahev. Mohli byste mi prosím pomoct s výběrem?
 • 28.06.2022 Pavel J. 

  Jde otočit koncovku pro přívod plynu?

  Dobrý den, rád bych si od vás koupil dvouplotýnkový vařič 400-S STOVE. Jak je to s koncovkou pro přívod plynu. Je možné ji otočit jiným směrem?
 • 24.06.2022 Cyril T.

  Jak připojím gril Campingaz Attitude 2go CV k PB láhvi?

  Dobrý den, zvažuji, že bych si koupil Campingaz Attitude 2go CV. Líbí se mi, že gril funguje na malé plynové kartuše. Zajímalo by mě však zda v případě potřeby mohu ke grilu připojit klasickou plynovou bombu. Prodáváte nějaký doplněk, který by mi to umožnil?
 • 16.06.2022 Roman V.

  Můžu připojit dvouplotýnkový vařič Camping ke 2 kg PB lahvi?

  Dobrý den, dá se vařič Campingaz připojit i ke standardní kovové 2 kg PB láhvi, nebo je k němu potřeba pořídit nějakou speciální?
 • 06.06.2022 Aleš H.

  Jaký je rozdíl mezi Campingaz grilem Plancha BF LX a Campingaz Master Plancha EX?

  Dobrý den, jaký je rozdíl mezi Campingaz grilem Plancha BF LX a Campingaz Master Plancha EX?
 • 19.04.2022 Jan T.

  Jak připojit Campingaz Party Grill 400 ke karavanu?

  Dobrý den, je možné gril připojit Campingaz Party 400 ke karavanu? Mám konkrétně na mysli postranní vývod u karavanu. Dále by mě zajímalo, co vše je součástí grilu. Děkuji za odpověď.
 • 22.01.2021 Michal Š.

  Jaký je význam zkratek u názvů grilů?

  Dobrý den, existuje nějaký seznam zkratek u názvů grilů? L, LS, LXS, LD a další... Grily vypadají podobně a pro zákazníka je poměrně obtížné se v tom bez podrobného studia specifikace vyznat. Děkuji